#2017-02-16 02:03:36 

Violetka

Użytkownik

Witam. Słyszałam, ze warto powierzyć czyszczenie wykładzin i dywanów profesjonalistom, przynajmniej raz na kilka lat. Podobno profesjonalne firmy dysponują specjalistycznym sprzętem, który jest w stanie dużo lepiej poradzić sobie z brudem w dywanach i wykładzinach dywanowych niż domowe środki. A Wy zlecaliście już komus czyszczenie wykładzin w Poznaniu?
#2017-02-16 04:21:44 

Bajkowiczka

Użytkownik

Zgadzam się z tym, ze raz na pare lat albo częsciej warto dać swój dywan do czyszczenia profesjonalistom. To samo tyczy się wykładzin, które mogą zawierać w sobie nawet więcej brudu niż dywany, gdyż nie ma mozliwości ich wytrzepania. Z tym, że do czyszczenia wykładzin trzeba sprowadzić kogoś, kto oferuje swoje usługi w siedzibie klienta. Ja jak dotąd jeszcze nie korzystałam z usług tego typu firmy, ale chętnie się dowiem, czy taka firma działa w Poznaniu.
#2017-02-16 07:09:42 

dzordz

Użytkownik

Z tego co ja wiem, profesjonalne usługi piorące, w tym czyszczenie wykładzin w Poznaniu oferuje ekologiczna myjnia parowa, która dojeżdża do siedziby klienta. Na stronie internetowej http://ecomyjnia-poznan.pl/dla-domu/czyszczenie-dywanow-wykladzin/ firma prezentuje szczegółowe informacje dotyczące swojej oferty. Czyszczenie przeprowadza metoda prania ciepłą pianą, która skutecznie eliminuje brud oraz odświeża materiał. Koszt tej usługi nie jest wysoki.
#2017-02-16 09:42:27 

Violetka

Użytkownik

Dziękuję za ten link. Skontaktuję się z tą firma i zapytam, kiedy ewentualnie mogliby wyczyścić moje wykładziny. Zależy mi, żeby je dobrze wyprali, gdyż ja i moja rodzina dużo czasu spędzamy na podłodze, gdzie wspólnie ćwiczymy i się bawimy, tak więc znajdująca się tam wykładzina powinna być solidnie wyczyszczona.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015