#2017-02-24 06:30:02 

Ptaasznik

Użytkownik

Potrzebuję przygotować krotką reklamę i w związku z tym potrzebuję wynająć studio filmowe w Warszawie. Co możecie polecic?
#2017-02-24 07:46:27 

Hokus-Pokus

Użytkownik

Zanim cokolwiek wybierzesz zastanow się ile tak naprawde potrzebujesz miejsca i dobierz takie studio które będzie ci odpowiadalo tez wielkością. Bo nie ma sensu przepłacac, jeśli i tak nie będziesz korzystal.
#2017-02-24 08:38:10 

Fake00

Użytkownik

Jest sporo teraz studiów filmowych w Warszawie do wynajęcia i tak naprawde to kwestia przeglądnięcia ofert, które sa i wybrania czegos dla siebie. Tak mi się zdaje. A teraz jednak studia sa bardzo nowocześnie zrobione.
#2017-02-24 09:20:25 

ksiadz

Użytkownik

Wiadomo, ze Jeśli chcesz przygotowac sensowną reklamę to przyda ci się dobre studio filmowe w Warszawie wynajem jest popularny i wiele osob z tego korzysta. Ja mogę ci podrzucic cennik tej firmy z ktorej ja korzystałem https://bakarum.pl/studio-filmowe-cennik/ tu masz info ile to dokladnie cie wyniesie. Studio ma sporo ciekawych teł, a poza tym jest tez przygotowane dla profesjonalistów, którzy używaja sporo sprzętu. Nie było zadnych przeerw w dostawie pradu, wszystko dalo się o czasie zamknąć wiec naprawde na plus.
#2017-02-24 10:08:28 

dzordz

Użytkownik

Waznym jest, aby kiedy się chce wynająć studio filmowe w Warszawie zastanowic się, jak ostatecznie ma wyglądać filmik. Ja zawsze zaczynam z wizją końca : )
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015