#2017-03-24 06:45:20 

Fake00

Użytkownik

Jak w temacie zaznaczyłem, szukam jakiejś dobrej wyrówniarki. Najlepiej jakby posiadała opcję struganie wklęsłego oraz wypukłego, żeby mogła znaleźć jak najwięcej zastosowań. Znacie jakiegoś sprawdzonego dystrybutora takiego sprzętu?
#2017-03-24 06:56:46 

BodzioMiodzio

Użytkownik

Mam podobny problem! Właśnie szukam takiego sprzętu i przejrzałem już trochę ofert, ale żadna nie była na tyle atrakcyjna, żebym się na nią zdecydował. Może podczepię się pod wątek i razem znajdziemy odpowiedz:)
#2017-03-24 07:19:36 

Karolinka

Użytkownik

Mój mąż ostatnio kupował coś takiego o ile dobrze pamiętam nazwę, ale niestety zapomniałam gdzie kupował ten sprzęt. Jak wróci z pracy to zapytam go i może dam radę Wam jakoś pomóc:)
#2017-03-24 07:45:13 

Hokus-Pokus

Użytkownik

To ja rozwiążę wszystkie problemy! Nie tak dawno wyposażałem swój warsztat stolarski i kupowałem sporo sprzętów. Wśród nich były dwie wyrówniarki, które możesz znaleźć na stronie http://www.mtm-maszyny.pl/pl/86-wyrowniarki. Ja również potrzebowałem do strugania wklęsłego i wypukłego, ale żyję według zasady, że jeśli coś jest do wszystkiego to jest do niczego. Oczywiście wielofunkcyjne też są dobre:) Powiedziałbym raczej, że to taka moja fanaberia, że chciałem posiadać dwa sprzęty tego rodzaju.
#2017-03-24 08:08:29 

Karolinka

Użytkownik

Właśnie w tej firmie mój mąż kupował wyrówniarkę! Nawet nie zdążyłam go zapytać czy jest warta polecenia, ale codziennie wraca z pracy zadowolony, więc chyba musi być z nią wszystko w porządku.
#2017-03-24 08:23:38 

Fake00

Użytkownik

Po Waszych słowach już wiem, że skorzystam z oferty tego sklepu, ale zacząłem się zastanawiać jaki model wybrać. Chyba będę musiał skontaktować się z obsługą i przedyskutować wszelkie kwestie za oraz przeciw. Dzięki za pomoc!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015