#2017-05-16 22:40:35 

Karolinka

Użytkownik

Hej! Mam taką sprawę, mianowicie w moim Berlingo ostatnio coś zaczęło stukać, tak z tyłu. Pojechałam do mechanika, którego polecił mi znajomy i powiedział, że to podobno jest jakaś tylna belka. Facet mówił, że on osobiście się tego nie podejmie, bo nie ma do tego odpowiednich narzędzi. Odesłał mnie do innego, jakiegoś swojego znajomego, ale jak mi powiedział, jaka cena za wymianę belki na nową (twierdził, że inaczej się nie da), to prawie na zawał zeszłam. A wiem, że da się naprawić, bo poszperałam po internecie już. Tylko teraz pytanie, gdzie tanio i dobrze robią takie naprawy? Jesteście w stanie wskazać taki serwis?
#2017-05-17 01:28:38 

BodzioMiodzio

Użytkownik

Nie wiem, czy to ci się opłaci, bo zabulisz kilka stów, pojedzisz może pół roku-rok maskimum i będziesz musiała samochód ze złomować. Lepiej opchnij go komuś i kup sobie coś nowego.
#2017-05-17 03:27:01 

BodzioMiodzio

Użytkownik

Weź nawet gościu nie opowiadaj takich bzdur, bo ewidentnie nie wiesz, o czym tutaj w ogóle rozmawiasz. Słuchaj, dziewczyno, jest świetny serwis bodaj w Świdnicy, gdzie bez najmniejszego problemu zajmą się naprawą tylnej belki w Citroenie Berlingo, jak i w innych francuzach, które mają to rozwiązanie. Znalazłem nawet do nich link https://tylnabelkapolska.pl/ceny-belek/tylna-belka-citroen/citroen-berlingo/. Ja akurat nie byłem u nich z cytrynkiem, a ze swoim Peugeotem i muszę przyznać, że dokonali fachowej regeneracji, gdyż jeżdżę już drugi rok na tej belce i nic się jeszcze nie dzieje z nią. Więc nie daj sobie wcisnąć kitu, że czegoś się nie da.
#2017-05-17 06:05:23 

Hokus-Pokus

Użytkownik

A ja mam pytanie, ile kosztuje u nich naprawa takiej belki? Koleżanka pewnie też zainteresowana, ale nie wiem, czy ja nie bardziej ;)
#2017-05-17 07:26:37 

BodzioMiodzio

Użytkownik

A to już kolego zależy od tego, jaki masz model samochodu. Też jeśli odsyłasz im swoją starszą belkę to masz taniej. Wystarczy, że wejdziesz sobie na ich stronę internetową, wybierzesz model, który Cię interesuje i wszystko masz tam opisane. Też jeśli załatwiasz wszystko przez kuriera, to oczywiście musisz do całości doliczyć koszta przesyłki.
#2017-05-17 08:14:00 

Hokus-Pokus

Użytkownik

Tak, już sobie wsystko znalazłe, dizęki :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015