#2017-07-10 05:26:48 

Karolinka

Użytkownik

hej wszystkim furomowiczkom… mam taki problem: muszę iść na USG piersi, ale nie jestem pewna do kogo się z tym zgłosić. Jak ostatnio byłam na usg to lekarka nie poświęciła należytej uwagi i wydaje mi się, że coś ważnego ominęła, wszystko działo się tak bardzo taśmowo. Macie pomysł u kogo można spodziewać się czegoś lepszego?:(
#2017-07-10 05:49:23 

stalawuczuciach

Użytkownik

a myślałaś, by iść prywatnie? Na stronie internetowej https://rehmedicon.com/oferta/usg-piersi-warszawa masz fajną ofertę, robią profesjonalne USG piersi w Warszawie na Bielanach. Niestety czasami w państwowej służbie bywa tak, że robią taśmowo, pacjent goni pacjenta. Za to w tym zakładzie każdy na pewno poświęca więcej czasu jednostce i wszystko dzieje się tak jak powinno. Ceny nie są wygórowane.
#2017-07-10 06:49:11 

wolna

Użytkownik

dokładnie, ja też polecam ten zakład.:) mają bardzo miłych lekarzy, którzy po prostu troszczą się o pacjenta. A z badaniami piesi nie ma żartów. Ja niestety to kiedyś zaniedbałam, a dopiero jak koleżanka zachorowała to zwróciłam uwagę, że bardzo dawno nie sprawdzałam stanu swojego zdrowia…
#2017-07-10 08:05:17 

stalawuczuciach

Użytkownik

szkoda, że kobiety często nie mają tego nawyku badania się. Im wcześniej się wykryje zmiany tym lepiej, szczególnie jak nie daj boże pojawi się jakiś nowotwór. Ale teraz jest tyle możliwości leczenia, że spokojnie. Mam nadzieję, że autorce nic poważnego nie jest – pozdrawiam.:)
#2017-07-10 10:21:56 

Karolinka

Użytkownik

zobaczymy czy nic nie jest, też mam taką nadzieję. Przejdę się prywatnie, bo może faktycznie daje to jakąś większą gwarancję jakości.;) dzięki i też was pozdrawiam.;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015