#2017-10-24 03:51:04 

BogdanBNC

Użytkownik

Dysponuję dwiema stronami ważnymi dla mojego biznesu. Handluję powiązanymi branżowo towarami, firma jest jedna ale strony i e-sklepy oddzielne. Chciałbym je sensownie rozreklamować ale nie wiem za bardzo jak. Każda porada będzie dla mnie wartościowa :) Dziękuję z góry!
#2017-10-24 06:17:00 

mechanik

Użytkownik

Generalnie to pierwsza myśl – SEO i pozycjonowanie. Nie ma lepszego sposobu na reklamę witryn bo dla współczesnych ludzi bez gugla to jak bez ręki... :) Wszystkiego się tam szuka, dosłownie wszystkiego.
#2017-10-24 07:28:31 

dzordz

Użytkownik

Google, ewentualnie Bing (choć nie znam nikogo kto by z tego drugiego korzystał). Tylko musi być jakiś spec od pozycjonowania, czasami się ogłaszają jakieś niezależne łebki i oferują tanie usługi.
#2017-10-24 09:27:47 

stalawuczuciach

Użytkownik

Sens ma kontakt z jakąś agencją interaktywną względnie SEO. Tam najlepiej wiedzą jak promować strony internetowe. Na pewno nie stracisz na takim posunięciu a jedynie zyskasz bo promowanie brandu w sieci zawsze daje korzyści.
#2017-10-24 10:54:39 

wolna

Użytkownik

Czasami warto jest sobie poczytać mądrych ludzi więc łap linka: https://www.grupa-tense.pl/blog/10-skutecznych-sposobow-na-reklame-firmy/. Przy okazji daję Ci namiar na bardzo dobrą firmę zajmującą się wlaśnie tym, czyli promocją przedsiębiorstw w sieci. Dziś reklama stron internetowych to elementarz marketingu. Bez tego nie ma tak naprawdę efektywnej promocji jakiejkolwiek aktywności biznesowej i nie tylko. Głównie mam na myśli pozycjonowanie ale też kwestia map (ważna dla punktów usługowych i sklepów).
#2017-10-24 12:28:19 

Fake00

Użytkownik

Popieram kierunek korzystania z usług specjalistów. Ktoś sugerował freelancera ale ja bym nie ryzykował, no chyba że poleca nam go ktoś naprawdę zaufany. Firmy SEO dają większe gwarancje powodzenia kampanii.
#2017-10-24 13:03:54 

Hokus-Pokus

Użytkownik

Jeśli akcja promocyjna w odniesieniu do strony jest solidnie przemyślana to niemal zawsze daje dobry rezultat. Można też pomyśleć o jakichś formach reklam kontekstowych typu AdWords, ponoć niezła konwersja.
#2017-10-24 15:45:00 

Violetka

Użytkownik

Pozycjonowania nic nie pobije. Z punktu widzenia witryn firmowych to najlepszy sposób na zwiększenie zasięgu.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015