#2018-02-14 01:22:08 

Violetka

Użytkownik

Cześć dziewczyny. Mam takie pytanie, kiedyś znajoma polecała mi jakieś tabletki do stosowania w trakcie ciąży ale zapomniałam ich nazwy. Wiecie może jakie tabletki najlepiej stosować? Widziałam takie o nazwie folik mama, ale nie wiem czy akurat te brać. Zależy mi na uzupełnieniu składników odżywczych ;)
#2018-02-14 03:43:08 

Bajkowiczka

Użytkownik

W sumie to większość z nich ma bardzo zbliżony do siebie skład więc chyba nie ma to większego znaczenia. Jak wejdziesz sobie na aptekamini.pl to tam znajdziesz takie tabletki różnych firm. Porównaj ceny oraz składniki a na pewno wybierzesz coś dla siebie :)
#2018-02-14 03:58:31 

mechanik

Użytkownik

Moja żona stosowała w trakcie ciąży prenatal. Zalecił jej te tabletki znajomy lekarz, bo twierdził że mają dobry skład i są w miarę tanie. Z perspektywy czasu stwierdzam, że w sumie większość tabletek to to samo tylko w innym opakowaniu. Bierz te w dobrej cenie ;)
#2018-02-14 05:57:47 

wolna

Użytkownik

Równie dobrze możesz kupić np. vitaminer albo pregna. Mają praktycznie identyczny skład a różnica w cenie jest na poziomie groszowym :) Duża różnica w cenie jest tylko w przypadku jak w opakowaniu jest więcej tabletek. Ja podczas ciąży stosowałam i jeden i drugi ;)
#2018-02-14 06:26:45 

Zakręcony

Użytkownik

Na stronie https://www.aptekamini.pl/folik-mama-ii-i-iii-trymestr-laktacja-60.html masz te tabletki o których pisałaś. Moja żona brała folik mama 2 i wszystkie składniki były na odpowiednim poziomie ;) Pamiętaj też że zbilansowanej diety nie da się zastąpić więc to jest podstawa!
#2018-02-14 07:42:11 

Ptaasznik

Użytkownik

Jak wejdziesz na Apteka MINI to w dziale dla kobiet w ciąży masz zakładkę składniki i minerały. Tam masz bardzo duży wybór tabletek i jak sobie dokładniej poczytasz to większość w składzie ma to samo ;) Kwas foliowy, magnez, witaminę D, dha i inne.
#2018-02-14 08:00:51 

stalawuczuciach

Użytkownik

Dieta, dieta i jeszcze raz dieta! Można się wspomagać różnymi witaminami i suplementami, ale jeżeli będziesz się źle prowadzić to nie licz na to że same tabletki coś pomogą. Ja też stosowałam folik ale byłam także u dietetyczki żeby zapytać jak zdrowo jeść w trakcie ciąży ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015