#2019-06-09 22:24:02 

Hokus-Pokus

Użytkownik

Witam wszystkich. Takie mam pytanie… Czy seks przez telefon może podniecić i być przyjemny? Z jednej strony, to tylko głos i czyjeś słowa… Z drugiej, wydaje się, że faktycznie to może działać. Jak to jest?
#2019-06-09 23:47:30 

Violetka

Użytkownik

Wiesz, przede wszystkim seks zaczyna się w mózgu, wiele rzeczy dzieje się gdzieś poza fizycznym ciałem… Nawet czytałam o tym kiedyś jakąś książkę. Wystarczy dobra wyobraźnia, jakieś bodźce i już. Nie musisz być w realnym fizycznym kontakcie z kobietą, by coś poczuć. Zresztą są różne sposoby na zaspokojenie swoich potrzeb. Ja myślę, że warto próbować fantazji erotycznych przez telefon, na przykład w rozmowie ze swoim partnerem.
#2019-06-10 01:37:03 

mechanik

Użytkownik

A jak myślisz, czemu powstały telefony erotyczne? Ludzie płacą za chwilę rozmowy, bo to faktycznie przynosi efekty i można się zapomnieć. Dzwoniłem kilka razy na sex tel i powiem ci, że te kobiety są tak niesamowicie przygotowane do swojej roli, że naprawdę dużo się dzieje. Mają też świetne głosy i umieją opowiadać. Na pewno do dobrego seksu trzeba wyobraźni.
#2019-06-10 03:03:27 

Karolinka

Użytkownik

zgadzam się, wyobraźnia jest zawsze ważna. Nieważne czy flirtujesz, czy idziesz z kimś do łóżka, czy rozmawiasz przez telefon. Jeśli umiejętnie tym pokierujesz, możesz kogoś bardzo nakręcić, nawet jeżeli w tym czasie wcale go nie dotkniesz. Wielu mężczyzn ma chyba z tym problem, bo dla nich seks to kwestia paru minut i paru ruchów, a tu chodzi o coś zupełnie innego.
#2019-06-10 05:56:49 

wolna

Użytkownik

czy ja wiem czy tylko mężczyzn? Jest sporo ludzi, którzy żyją w rutynie i nie próbują nowych rzeczy, nie interesują się swoją seksualnością. Potem przychodzi rutyna życia i w ogóle nie ma czasu ani chęci. No i tak leci życie.
#2019-06-10 07:40:21 

dzordz

Użytkownik

Jak dla mnie telefony na gorącą linię to świetny sposób, by móc nauczyć się czegoś nowego. W trakcie takiej rozmowy snuje się bardzo różne wizje. I można je też potem kiedyś zrealizować w rzeczywistości. Poza tym nie zawsze ma się partnerkę albo możliwość znalezienia kobiety chętnej na seks pod ręką. W takich sytuacjach te usługi są pomocne…
#2019-06-10 08:23:39 

barabasz

Użytkownik

no i jeszcze też dla prawiczków, żeby nabrać trochę pewności siebie, bo z tym też bywa problem.
#2019-06-10 11:22:56 

Karolinka

Użytkownik

Pewnie wiele osób tak próbuje na pierwszy raz...
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015