#2020-10-13 05:50:30 

BodzioMiodzio

Użytkownik

Niebawem otwieram swoj pierwszy biznes. Znalazłem już biuro, które będzie siedzibą firmy i staram się je modnie urzadzić. Ma być moją wizytówką i przyciągac do mnie klientow, dlatego staram się zwrócić uwagę na każdy szczegół i zastanawiam się nad wyborem oswietlenia. Zawsze mrzyłem o lampie na pilota, o mozliwości przyciemniania i ewentualnie zmianie koloru światła. Ile coś takiego może kosztować?
#2020-10-13 07:16:18 

Karolinka

Użytkownik

Z tego co zrozumiałam to interesują Cię włączniki na pilot. Taki sprzęt kupisz teraz w praktycznie każdym sklepie z oświetleniem. Powiem Ci więcej, możesz nawet kupić sobie włączniki, które uruchomisz klaśnięciem, albo przez aplikację zainstalowaną w smartfonie. Technika idzie do przodu i rzeczywiście można w tym względzie troszkę poszaleć.
#2020-10-13 09:03:16 

Hokus-Pokus

Użytkownik

Takie gadzety zawsze przyciągają uwagę, przede wszystkim jednak postaw na eleganckie lampy, bo to one zawsze pierwsze rzucają się w oczy. Ciekawym pomysłem na oświetlenie biura mogą być stylowe modele lamp KASPA. Lampy tej marki wyróżniają się ciekawym designem, który dobrze komponuje się ze skromnym wystrojem wnętrza, w tym z wystrojem nowocześnie urządzonego biura.
#2020-10-13 11:22:03 

stalawuczuciach

Użytkownik

Jak już wybierzesz oświetlenie centralne, nie zapomnij o dokupieniu pasującego do niego oświetlenia punktowego. Jakaś lampa podłogowa ustawiona przy kanapie lub fotelach, elegancka lampka na biurku, na przykład coś z tego, albo stylowy kinkiet gdzieś przy bocznym stoliku. Takie dodatki tworzą klimat i ocieplają zwykle bardzo chłodne i stonowane wnętrze biura.
#2020-10-13 13:23:44 

BodzioMiodzio

Użytkownik

Dzieki za rady, na pewno przynajmniej z jednej skorzystam, a w zasadzie już skorzystałem;) Pozdrawiam!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015