#2015-10-26 04:18:36 

Tekla

Użytkownik

Mam 29 lat i żyję w Toruniu. Jestem zatrudniona jako pielęgniarka prywatnie, w domach. Opiekuję się osobami schorowanymi a także po niepełnosprawnymi. Jestem drobną osobą. Z doświadczenia wiem, że przenoszenie osób schorowanych jest skomplikowane. Chcę zaproponować właścicielom lokalu, gdzie pracuję zamontowanie jakiegoś sprzętu. Uważam, że składany podnośnik transportowo-kąpielowy byłby najciekawszy. Dlatego moglibyście polecić jakąś firmę oferującą taki sprzęt? A może macie jakieś pomysły, co dodatkowo można zamontować w mieszkaniu, gdzie egzystuje osoba wymagająca rehabilitacji?
#2015-10-26 07:16:47 

Bajkowiczka

Użytkownik

Niemiła sprawa… Moja siostrzenica przeżyła tragiczny wypadek i teraz potrzebuje stałej rehabilitacji. Nie chcemy, żeby żyła w ośrodku zdrowia i dlatego przystosowujemy mieszkanie dla niej w ten sposób, aby mogła dochodzić do siebie przy najbliższych. Każdego dnia będzie odwiedzała ją opiekunka. Musimy kupić i ustawić przeróżne konstrukcje, które ułatwiają transport osoby niepełnosprawnej. Oglądałam ostatnio w ulotce wytrzymałe podnośniki sufitowe. Są podobno super komfortowe i dodatkowo posiadają wygodne siedzisko.
#2015-10-26 09:42:28 

Hokus-Pokus

Użytkownik

Chcę wyremontować mieszkanie mojej teściowej i zaadaptować wnętrza do potrzeb osoby potrzebującej rehabilitacji. Kobieta jest już schorowana i ma opiekunkę, która do niej przychodzi. Chcemy ułatwić tej pani pracę. W ośrodku zdrowia mówili, aby nabyć sprzęt dla niepełnosprawnych. Przeglądałem niedawno na stronce właśnie coś takiego. Sprzęt jest niewielki i może być wykorzystywany nie tylko w przychodniach, ale też w domach prywatnych. Myślę, co jeszcze przyda się dla zniedołężniałej osoby? Dodatkowo, macie jakieś informacje jak dobrze zaadaptować dom dla osoby niepełnosprawnej?
#2015-10-26 10:53:36 

Aster

Użytkownik

Jestem zobligowana dostosować loft, gdyż niebawem przeprowadzi się tam mój niepełnosprawny brat. Wertuję serwisy medyczne, aby ustalić kompleksowe porady. Nieskomplikowane sugestie odkryłam na pewnej domenie, na której porównano rozmaite urządzenia kierowane dla niepełnosprawnych. Poddano tam analizie podnośnik transportowy jako system ułatwiający osobom po wypadku zamianę lokalizacji. Mam w planie poza tym popytać znajomych z pracy, jak oni zagospodarowali ich domy, by ułatwić życie niepełnosprawnym.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015