#2015-12-04 02:06:47 

Tekla

Użytkownik

Mieszkam w aglomeracji śląskiej, ale coraz poważniej myślę o wyprowadzce gdzieś na wieś, najlepiej w okolicach Żywca. Mój mąż nie jest jeszcze do końca przekonany do sprzedaży naszego mieszkania i kupna domu, ale ja mam już dosyć życia w zatłoczonym i zanieczyszczonym mieście. Moje dzieci często chorują i cierpią na alergię, a ja często się stresuję i źle się czuję. Sama zainteresowałam się zagadnieniem nieruchomości Żywiec i okolice interesowałyby mnie zdecydowanie najbardziej. W internecie znalazłam kilka ofert, ale chętnie skorzystałabym z czyjejś pomocy, kto mógłby mi pomóc w wyborze.
#2015-12-04 04:58:59 

Bajkowiczka

Użytkownik

Moim zdaniem powinnaś skontaktować się ze sprawdzoną agencją nieruchomości, która sprzedaje domy na terenie Żywca i okolic.
#2015-12-04 07:54:37 

Tekla

Użytkownik

A znasz taką agencję? Ja niestety nie. W necie znalałzma kilka biur nieruchomości, które działają na tamtych terenach, ale nie wiem, którą z nich można uznać za sprawdzoną.
#2015-12-04 10:06:25 

Aster

Użytkownik

Ja znam jedną agencję w Żywcu. Jej adres internetowy to remax-premium.pl/. Pracują tam doświadczeni fachowcy, którzy na pewno podejdą profesjonalnie do Ciebie jako klientki i wezmą pod uwagę wszystkie Twoje oczekiwania. Jeśli masz takie pragnienie, żeby zamieszkać w domu na wsi w malowniczej okolicy, to myślę, że powinnaś zacząć realizowac to marzenie, bo w przyszłości możesz żałować, że nawet nie spróbowałaś.
#2015-12-04 12:59:32 

Tekla

Użytkownik

Serdeczne dzięki, ta agencja wydaje się naprawdę profesjonalna, ale najpierw jeszcze musze porozmawiać z mężem, żeby nie był zaskoczony. On najbardziej obawia się tego, że na wsi jego działalność zawodowa nie będzie przynosiła tyle dochodu co w mieście. Musimy wspólnie podjąć decyzję o szukaniu domu i ewentualnej przeprowadzce, bo to bardzo poważna decyzja.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015