#2015-12-23 04:01:42 

Fake00

Użytkownik

Witajcie. Moja firma zajmuje się budową domów. Specjalizujemy się w domach jednorodzinnych. Sprawa jest taka. Działamy na rynku już długi czas, ale ostatnio wykruszyła nam się zaprzyjaźniona ekipa. Szukam firmy, która robi balustrady Poznań to nasz rejon działania. Fajnie by było, jeżeli ekipa miała by jakieś doświadczenie w montażu schodów itp.
#2015-12-23 05:30:49 

BodzioMiodzio

Użytkownik

Szukasz firmy do dłuższej współpracy? Masz stałą liczbę zleceń? Znam kilka firm, które mają pewne doświadczenie w tym co cię interesuje, ale wiem, że nikt nie będzie się pchał jeżeli są to pojedyncze prace.
#2015-12-23 06:01:15 

Fake00

Użytkownik

Jeżeli będzie to firma, która robi najlepsze schody w Poznaniu to na pewno będzie to współpraca na dłuższą metę. Tak jak pisałem wyżej, szukamy kogoś do stałej współpracy ale zależy nam żeby był to ktoś rzetelny.
#2015-12-23 08:44:38 

Hokus-Pokus

Użytkownik

Mogę ci polecić firmę fabryka schodów. Jeżeli interesują cię schody i podobne to koniecznie zajrzyj na tą stronę fabrykaschodow.com.pl/schody-metalowe-i-stalowe/. Jedni z najlepszych, wiem bo współpracowałem z nimi kiedyś. Jeżeli miał bym ci kogoś polecać to tylko firmę które coś dla mnie zrobiła. Oni zrobili, i to coś co do dzisiaj pięknie się trzyma.
#2015-12-23 10:16:18 

BodzioMiodzio

Użytkownik

No akurat tutaj w obrębie poznania jest dużo firm. Jeżeli pracujesz w branży to aż dziwne że nie masz żadnej konkretnej ekipy na myśli. Ja nie chce tutaj nikogo oczerniać, ale mam małą listę współpracowników, których nie polecam, jeżeli cię to interesuje to wyślę.
#2015-12-23 11:09:57 

Fake00

Użytkownik

Wybacz, ale nie interesuje mnie kto coś robi źle, szukam kogoś sprawdzonego i z dobrą opinia. Jeżeli chodzi o stronę którą podaliście, zajrzałem, oferta całkiem fajna. Z ciekawości wydrukowałem kilka zdjęć żeby pokazać klientom. Powiem wam, że byłem zdziwiony odzewem, bo duża część klientów była zainteresowana takimi produktami. Jaki wybór padnie tego jeszcze nie wiem ale mocno pod uwagę biorę tą firmę. Kwestia tego czy jest to tylko producent, czy mają też swoją ekipę montażową.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015